FAQ

Czym jest
IniSync

Platforma powstała w celu usprawnienia organizacji pomocy humanitarnej dla ofiar wojny w Ukrainie. W prosty sposób możesz dodać ogłoszenie dotyczące jakiegokolwiek sposobu pomocy - jeśli szukasz mieszkania dla osób z Ukrainy, potrzebujesz transportu z granicy, lub też zapewnienia jedzenia lub leków. Następnie dodajesz lokalizację - czyli np, miejsce odbioru na granicy, lub docelowe iejsce w którym szukasz zakwaaterowania - oraz numer kontaktowy do siebie. Po dodaniu informacji my zajmujemy się szukaniem organizacji lub osób, które mogą pomóc z Twoim zgłoszeniem.

Dlaczego podaję swój numer telefonu?

Zależy nam na sprawnym działaniu oraz szybkim rozwiązywaniu zapytań. Dlatego potrzebujemy numeru kontaktowego jedynie w celach określonych w opisie Twojej potrzeby. Używamy również numeru do potwierdzenia (poprzez wysłanie kodu SMS), że jesteś prawdziwą osobą, a nie np. botem, aby bronić się przed spamem i podobnymi aktywnościami. Twój numer nie zostaje przetrzymany ani nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu.

Czy mogę udostępniać trwające zgłoszenia?

Tak, możesz udostępniać wszystkie zgłoszenia na Twitterze, Telegramie oraz Facebooku, a także jako bezpośredni link.

Czy mogę kontaktować się bezpośrednio z osobami szukającymi pomocy?

Tak, podane numery służą do tego, by osoby mogące udzielić potrzebnej pomocy mogły szybko skontaktować się i zając się problemem.

Czy ogłoszenia są usuwane automatycznie?

Tak, po 24 godzinach każde ogłoszenie zostaje automatycznie usunięte. Jeśli Twoje zgłoszenie zostało już wcześniej rozwiązane - np. udało Ci się znaleźć transport po kilku godzinach od wystawienia zgłoszenia - możesz je samodzielnie usunąć.

Gdzie znajdę regulamin serwisu?

Regulamin serwisu znajdziesztutaj

Czy korzystanie z platformy jest płatne?

Nie, platforma jest całkowicie bezpłatna. Naszym celem jest sprawne organizowanie pomocy humanitarnej.

Do czego służą kategorie?

Kategorie pozwalają na precyzyjniejsze określenie rodzaju potrzebnej pomocy, a także sprawniejszemu wyszukiwaniu potencjalnych zgłoszeń dla osób chcących pomóc.

PolandPolandPolandUkrainePoland
[Regulamin serwisu]